Лебединська поліція інформує (4.01-10.01)

лебединська поліція інформує

Оперативний черговий слухає. Із 4 до 10 січня до відділення поліції №3 (м.Лебедин) надійшло 98 заяв та повідомлень громадян, із яких 5 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Одне звернення внесено до ЄРДР за фактом смерті жительки одного із сіл Лебединщини. При огляді померлої слідів насильницької смерті не виявлено.

5 січня 39-річна місцева жителька повідомила на службу 102 про її побиття знайомим. Виїхавши на місце події працівники поліції встановили, що під час спільного розпиття спиртних напоїв між ними виник конфлікт. Тож чоловік наніс тілесні ушкодження заявниці. Викликана поліцією бригада швидкої медичної допомоги попередньо встановила діагноз: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, гематома повік справа. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.125 КК України.

8 січня 35-річний місцевий житель заявив до поліції про крадіжку в одному із місцевих супермаркетів. Зловмисник викрав 2 банки зернистої лососевої ікри марки «Рибна продукція» на загальну суму збитків близько 450 грн. Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівниками поліції було встановлено, що до крадіжки причетна 36-річна місцева особа. Викрадене майно вилучене в повному обсязі та повернуте власнику. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.

10 січня 42-річний місцевий житель повідомив на службу 102 про побиття: вночі 10 січня йому нанесли тілесні ушкодження знайомі гр.М. та гр.В. Виїздом на місце події працівники поліції встановили, що знайомі завітали в гості. Під час зустрічі виникла суперечка, що переросла в бійку. Заявника доставили до Лебединської ЦРЛ та встановили попередній діагноз: закрита мозково-черепна травма, струс головного мозку, множинні забої м’яких тканин обличчя та голови, рвана рана лобної ділянки справа. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.125 КК України.
За інформацією відділення поліції №3