Лебединська поліція інформує (30.03-5.04)

лебединська поліція інформує

Із 30 березня по 5 квітня до Лебединського відділення поліції надійшло 100 заяв та повідомлень громадян. 7 із них містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Одне звернення внесене в ЄРДР за фактом смерті громадянки м.Лебедина. При огляді померлої слідів насильницької смерті не виявлено.

30 березня 31-річний житель району повідомив на службу 102, що невідомі особи викрали електроінструменти з його власної майстерні, яка розміщується на території населеного пункту. Заявнику завдано збитку близько 22 000 гривень. Відомості внесені до ЄРДР за ч.3 ст.185 КК України. Проводиться подальша перевірка.

30 березня 36-річна жителька району поскаржилася поліцейським на гр.А., який наніс їй 26 березня тілесні ушкодження у вигляді синця на лобі. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.125 КК України. Встановлюються свідки та очевидці події.

30 та 31 березня до чергової частини Лебединського ВП надійшло два повідомлення про те, що 27-річна та 44-річна місцеві жительки отримують соціальні допомоги на дітей, як матері-одиначки, не перебуваючи у шлюбі зі своїми чоловіками, батьками своїх дітей, а в той же час ведуть спільне господарювання. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.190 КК України. Перевіряються факти та встановлюються свідки неправомірних дій.

3 квітня зі служби 102 повідомили, що з господарства 26-річного жителя району викрали бензопилу. Під час проведених заходів поліцейські встановили особу, причетну до скоєння злочину. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.
За інформацією Лебединського відділення поліції