Лебединська поліція інформує (3.06-9.06)

лебединська поліція інформує

Протягом минулого тижня, із 3 по 9 червня, до Лебединського відділення поліції надійшли 148 заяв та повідомлень громадян, із яких 12 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Два звернення були внесені в ЄРДР по факту смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

4 червня під час проведення санкціонованого обшуку в одному із господарств Лебедина було виявлено та вилучено 2 поліетиленові пакунки сухої речовини рослинного походження з характерними ознаками «канабісу» вагою близько 10 грам. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.309 КК України. Досудове розслідування триває.

У період із 17:30 2 червня до 21:30 5 червня невстановлені особи, проникнувши до гаражного приміщення господарства одного із сіл району, заволоділи запчастинами до сільгосптехніки: стартером та 4 передніми противагами. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Встановлюються свідки та очевидці вказаного злочину. Розслідування триває.

У період із 4 до 6 червня невстановлені особи викрали вулики в кількості 20 штук, що перебували біля лісосмуги неподалік одного із сіл району та не охоронялися. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Проводяться заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до вказаної події. Проводиться досудове розслідування.

За інформацією Лебединського ВП Сумського РВП ГУНП в Сумській області.