Лебединська поліція інформує (29.03-4.04)

лебединська поліція інформує

Із 29 березня до 4 квітня протягом звітного періоду до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшли 143 заяви та повідомлення громадян, 19 із яких на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

29 березня старший слідчий рапортував за фактом неодноразового перерахування грошей громадянкою Л. із банківської картки громадянина Г. По кожному з них порушено кримінальне провадження за ч.2 ст.185 КК України. Крадійці повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Кримінальні провадження направлено до суду з обвинувальним актом.

29 березня зі служби 102 повідомили про незаконну вирубку деревини на території Рябушківського старостинського округу. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.246 КК України. Досудове розслідування триває.

29 березня до поліції звернулася громадянка К. У неї викрали мобільний телефон. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Встановлюються свідки та очевидці кримінального правопорушення.

31 березня до поліції поштою надійшли матеріали щодо підробки документів службовими особами одного з підприємств. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.356 КК України.

31 березня до поліції звернулася з письмовою заявою громадянка К. щодо крадіжки майна з її дачного господарства. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Досудове розслідування триває.

1 квітня зі служби 102 повідомили про крадіжку двох акумуляторів із вантажного автомобіля марки «КамАЗ». Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Встановлюються свідки та очевидці кримінального правопорушення.

1 квітня громадянка М. повідомила про крадіжку побутової техніки та інших речей із свого будинку, який вона востаннє відвідувала в січні цього року. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Поліція проводить досудове розслідування.

1 квітня зі служби 102 повідомили про крадіжку речей із будинку групою осіб. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України. Встановлюються свідки та очевидці даного кримінального правопорушення.

1 квітня громадянка Ш. повідомила поліції про заволодіння її грошима громадянином Б. шахрайським шляхом. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.190 КК України. Досудове розслідування триває.

1 квітня громадянка С. звернулася до поліції з приводу заволодіння невідомою особою шахрайським шляхом коштами з її банківської картки. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.190 КК України.

2 квітня громадянин Ж. звернувся з письмовою заявою до поліції щодо нанесення йому тілесних ушкоджень у вигляді синців та саден його знайомим. Цього ж дня із подібною заявою звернувся ще один громадянин з приводу нанесення йому тілесних ушкоджень знайомою. Відкриті кримінальні провадження за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.125 КК України. Встановлюються свідки та очевидці кримінальних правопорушень.

2 квітня зі служби 102 надійшло повідомлення про вчинення сімейного насильства громадянином  Г. щодо громадянки К. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.126-1 КК України. 

3 квітня невстановлена особа шляхом обману заволоділа кредитними коштами громадянки Л. із карткового рахунку банку ПУМБ. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.190 КК України.

У період часу із 20 січня до 3 квітня цього року невстановлені особи з дачного господарства громадянки Г. викрали чавунну плиту із груби пічного опалення, 12 метрів мідного електродроту. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Встановлюються свідки та очевидці даного кримінального правопорушення.

За матеріалами відділення поліції №3 (м.Лебедин)

Сумського РУП ГУНП в Сумській області