Лебединська поліція інформує (27.09 – 3.10)

лебединська поліція інформує

Із 27 вересня до 3 жовтня до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 113 заяв та повідомлень громадян, 10 із яких на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Два звернення внесено до ЄРДР за фактом смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті не виявлено.

29 вересня у ході досудового розслідування кримінального провадження від 21.07.2021 року за ознаками ч.2 ст.185 КК України встановлено, що 19-річний місцевий житель, перебуваючи в одному із супермаркетів міста, вчинив крадіжку (повторно) 759 грн., розрахувавшись через платіжний термінал банківською карткою «Райффайзен Банк Аваль», належною 27-річному чоловіку. Вказані гроші витратив на власний розсуд. Відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст.185 КК України.

1 жовтня, намагаючись уникнути покарання за водіння транспортного засобу у стані алкогольного сп’яніння, під час складання адміністративного протоколу 28-річний мотоцикліст запропонував лебединським поліцейським хабара. Ті від пропозиції відмовились та зазначили, що його дії є неправомірними. Але водій наполягав на своєму. Поліцейські грошей не взяли, а стосовно водія відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

1 жовтня 74-річна місцева жителька поскаржилася до поліції на свого 54-річного сина, який, зловживаючи спиртними напоями в період часу із 18 до 28 вересня, постійно ображав нецензурною лайкою та принижував її гідність. Як вказує жінка, син знущався так і раніше. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.126-1 КК України.

1 жовтня працівник поліції поінформував про шахрайські дії 41-річної місцевої жительки. Вона отримує матеріальну допомогу як мати-одиначка та одночасно проживає із батьком спільної дитини. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.190 КК України.

2 жовтня працівник поліції повідомив про хід проведення перевірки за фактом крадіжки мобільного телефона «Samsung Galaхy А-02» із будинку господарства, належного гр.Г. Перевіркою встановлено, що до викрадення причетний односелець заявника. Відносно останнього відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст.185 КК України. Викрадений мобільний телефон повернутий власнику.

За інформацією відділення поліції №3 (м.Лебедин)

Сумського РУП ГУНП в Сумській області