Лебединська поліція інформує (26.07-1.08)

лебединська поліція інформує

Із 26 липня до 1 серпня до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 180 заяв та повідомлень громадян. На момент реєстрації 11 із них  містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Три звернення було внесено в ЄРДР за фактом смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті не виявлено.

28 липня гр.Ю. звернулася до поліції з тим, що в період часу з 19:00 до 21:00 26 липня в неї при невідомих обставинах поблизу одного з магазинів у Лебедині викрадено мобільний телефон марки «Redmi Note 9». Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України.

28 липня гр.К. поскаржився поліцейським, що з місця поховання його батьків у період часу із 9 травня до сьогодні хтось викрав металеву огорожу. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України.

28 липня дільничний офіцер поліції рапортував, що гр.К. отримує соціальну допомогу на дітей як мати-одиначка, проте проживає з батьком спільних дітей. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.190 КК України.

28 липня о 18:20 надійшло звернення від жительки Штепівки про зникнення її матері, 80-річної бабусі. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (з приміткою безвісті зникла). У ході пошуку поліція знайшла жінку поблизу Штепівки в лісовому масиві.

29 липня відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.126-1 КК України про вчинення домашнього насильства гр.Г. щодо своєї співмешканки. Злочинцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Провадження направлено до суду.

29 липня відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України про нанесення тілесних ушкоджень гр.С. 44-річній жінці.

30 липня відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України про крадіжку: із будинку гр.О. викрадено металевий чавун, об’ємом 30 літрів.

30 липня до поліції через канцелярію надійшли матеріали за заявою гр.П.: він замовив через інтернет трактор, через «ПриватБанк» перерахував кошти в сумі 18000 гривень та через банк «Пумб» 45000 гривень, але так техніку і не отримав. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.190 КК України.

За інформацією відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області