Лебединська поліція інформує (26.04-30.04)

лебединська поліція інформує

Із 26 до 30 квітня до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 69 заяв та повідомлень громадян, 9 із яких  на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Чотири звернення внесено до ЄРДР за фактом смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті не виявлено.

26 квітня  23-річний житель Лебединської громади звернувся на  службу 102 зі скаргою, що його побили четверо чоловіків. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.125 КК України.

26 квітня до чергової частини відділення поліції №3 (м. Лебедин) надійшла заява від 45-річна місцева жителька звернулася до поліції із заявою, що цього ж дня близько 17:00 невідомий, здійснивши перевипуск її sim-карти мобільного зв’язку, скоїв крадіжку грошей із банківської картки «Монобанк» у сумі 68500 грн.  Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.

27 квітня 48-річна жителька Лебединської громади повідомила до поліції,  що  2 березня близько 11:00 її чоловікові на мобільний зателефонувала невідома жінка, яка назвалася працівником мобільного зв’язку Vodafone та повідомила, що проводить перезавантаження даних, де необхідно назвати 4 цифри з кодом, які прийшли чоловікові на мобільний. В результаті чоловік надав необхідну інформацію невідомій жінці. Так, 26 квітня йому надійшло sms-сповіщення від «ТасКомБанк» про необхідність сплати відсотків по кредиту. Наступного дня, перебуваючи у відділенні вказаного банку чоловік дізнався, що 2 березня невстановлена особа в Києві здійснила транзакції на терміналі та з його провели зняття та переказ кредитних коштів у сумі 23 700 грн. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.190 КК України.

29 квітня 51-річна жителька Лебединської громади повідомила на службу 102, що 30-річний чоловік під час сварки побив свого батька гр.О. металевим прутком, спричинивши тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому 7-го ребра з лівого боку. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.122 КК України.

За інформацією відділення поліції №3 (м.Лебедин)

Сумського РУП ГУНП в Сумській області