Лебединська поліція інформує (24.06-30.06)

лебединська поліція інформує

Із 24 по 30 червня до Лебединського відділення поліції надійшло 125 заяв та повідомлень громадян, із яких 7 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Чотири звернення внесені в ЄРДР по факту смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

25 червня 19-річний місцевий житель викрав мобільний телефон у 37-річної жительки Лебедина. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Особу крадія встановлено. Досудове розслідування триває.


26 червня до поліції повідомили, що близько 19:00 невідома особа зателефонувала 84-річній місцевій жительці, назвавшись її донькою з Москви. «Донька» попросила матір передати їй гроші на лікування, бо вона потребує невідкладної медичної допомоги. Через декілька хвилин до бабусі додому зайшов невідомий чоловік, якому вона віддала 2900 доларів США та 4500 гривень. Взявши гроші, незнайомець зник у невідомому напрямку. Через 5 хвилин бабуся перетелефонувала своїй доньці, але та повідомила, що з нею все добре, грошей вона не потребує і нікого не посилала до матері. Працівниками сектора реагування патрульної поліції по «гарячих слідах» незнайомець був затриманий. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.190 КК України. Триває розслідування, збираються докази злочину.


28 червня надійшло повідомлення, що у 46-річної місцевої жительки в певний період часу невідомі особи викрали килим червоного кольору. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України. Встановлюються свідки та очевидці події.
За інформацією Лебединського ВП Сумського РВП ГУНП України в Сумській області.