Лебединська поліція інформує (23.03-29.03)

лебединська поліція інформує

Із 23 до 29 березня до Лебединського відділення поліції надійшло 122 заяви та повідомлення громадян. 11 із них на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 4 звернення внесені в ЄРДР за фактом смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті не виявлено.

Жителька Лебедина не виконала ухвалу Лебединського районного суду про зміну покарання у вигляді штрафу на громадські роботи. За цим фактом 23 березня відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.382 КК України. Досудове розслідування триває.

23 березня невстановлена особа, розбивши скло в автомобілі на одній із вулиць міста, викрала автомагнітолу «Cyclone», непрацюючий ноутбук «Asus», свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на авто Opel Kadet, посвідчення водія. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 КК України. Проводяться заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до вказаної події.

23 березня неподалік одного з господарств Лебедина гр.К. зберігав при собі медичний шприц об’ємом 5 мл повністю заповнений рідиною темного кольору. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.309 КК України. Шприц із рідиною направлено на експертизу для розпізнавання речовини.

У період часу із 23 до 25 березня невідома особа таємно проникла на територію господарства в Лебедині та викрала автомобільне приладдя й три мішки цукру. Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 КК України. Проводяться заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до вказаної події. Досудове розслідування триває.

26 березня близько 18:00 гр.Х. самовільно залишив Лебединський психоневрологічний інтернат та не повернувся. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 КК України з позначкою «зникнення безвісті». У результаті проведення розшукових заходів, пацієнта закладу було знайдено та повернуто до інтернату.

26 березня близько 17:20 31-річна жінка біля одного з будинків у Лебедині спричинила тілесні ушкодження гр.К. 2005 року народження. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.125 КК України. Досудове розслідування триває.

Житель району гр.В. систематично вчиняє психологічне сімейне насильство щодо своєї колишньої дружини гр.К., із якою спільно проживає. Відкрито кримінальне провадження за ст.126-1 КК України. Вирішується питання стосовно пред’явлення кривднику про підозру у вчиненні злочину (домашнє насильство).

За інформацією Лебединського ВП Сумського РВП ГУНП
України в Сумській області