Лебединська поліція інформує (22-28.03)

лебединська поліція інформує

Із 22 до 28 березня до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП надійшло 87 заяв та повідомлень громадян, 12 із яких на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. П’ять звернень внесено до ЄРДР за фактом смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті не виявлено.

22 березня із письмовою заявою до поліції звернувся 51-річний житель одного із населених пунктів громади. Йдеться про те, що із його дачного господарства викрадено алюмінієві частини покрівлі даху. Відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст.185 КК України.

22 березня місцева жителька звернулася зі скаргою на 35-річного чоловіка, який обманом заволодів її грошима в сумі 9039 грн. Як пояснила заявниця, вона перерахувала кошти на картку невідомому чоловіку за придбання мотоцикла.  Відомості внесені за ч.1 ст.190 КК України.

23 березня 57-річний місцевий чоловік звернувся до поліції з приводу нанесення йому тілесних ушкоджень його знайомою. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.125 КК України.

25 березня 44-річна жителька повідомила, що із її квартири викрадено телевізор. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.

27 березня 32-річний житель одного із населених пунктів громади повідомив на 102, що за його відсутності вдома, невідомі проникли в його господарство і викрали акумулятор для автомобіля марки ВАЗ-21099 та електроприлади. Відомості внесені до ЄРДР за ч.3 ст.185 КК України.

28 березня 51-річний чоловік повідомив поліції, що в одному із населених пунктів громади на його поле приїхали два автомобілі «Москвич» та бортовий УАЗ, в якому було троє невідомих чоловіків. Вони крали кукурудзу. Відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст.185 КК України. Проводяться оперативно-розшукові заходи, аби встановити осіб, причетних до скоєння вказаного злочину.

За матеріалами відділення поліції №3 (м.Лебедин)