Лебединська поліція інформує (20-26.01)

лебединська поліція інформує

Із 20 до 26 січня до Лебединського відділення поліції надійшло 85 заяв та повідомлень громадян. 12 із них на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Три звернення внесені до ЄРДР за фактом смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті не виявлено.

20 січня 19-річна місцева жителька повідомила, що 19 січня о 02:00 біля одного із розважальних закладів міста її безпідставно побили 33-річна та 15-річна його відвідувачки. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.125 КК України.

22 січня 80-річна місцева жителька звернулася до дільничного офіцера поліції із заявою, що в неї зникли гроші в сумі близько 600 гривень. Причетну до скоєння вказаного злочину особу встановлено. Нею виявилася 47-річна місцева жителька. Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 КК України.

22 січня дільничним офіцером поліції виявлений факт скоєння шахрайських дій 35-річною жителькою району, яка отримувала соціальну допомогу як мати-одиначка в сумі близько 5 тисяч гривень. Вона проживає разом зі своїм цивільним чоловіком та займається спільним господарством. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 КК України. Вказаній особі повідомлено про підозру, обвинувальний акт направлено до суду.

22 січня під час розгляду кримінального провадження за ч.3 ст.185 КК України, слідчим виявлено факт крадіжки саморобної циркулярки з господарства в районі. Перевіркою було встановлено, що причетним до скоєння злочину виявився 20-річний місцевий житель. Сума збитку становить 3475 гривень. Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 КК України. Вказаній особі за 2 фактами крадіжок повідомлено про підозру, обвинувальний акт направлено до суду.

22 січня 30-річна жителька одного із населених пунктів району, вказавши неправдиві відомості в заяві на отримання соціальної допомоги одиноким матерям, шахрайським шляхом заволоділа грошима на суму 1800 гривень. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 КК України.

23 січня 52-річний житель району звернувся із проханням притягнути до відповідальності пасинка гр.О, який спричинив йому тілесні ушкодження. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.125 КК України. Вказаній особі повідомлено про підозру та обвинувальний акт направлено до суду.

23 січня продавець-консультант одного із місцевих магазинів повідомив поліції про крадіжку побутових речей на загальну суму 280 гривень. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 КК України. Зловмиснику повідомлено про підозру та обвинувальний акт направлено до суду.

23 січня 38-річний місцевий житель повідомив, що о 15:00 у його 70-річної матері за місцем проживання невідомі особи шахрайським шляхом виманили гроші у сумі 22 тис.грн. Невідомий чоловік зателефонував під приводом того, що її син потрапив у ДТП і потрібні кошти на лікування. Жінка, не перевіривши інформацію та не зателефонувавши своєму синові, передала гроші невідомому. Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 КК України.