Лебединська поліція інформує (20.05.-26.05)

лебединська поліція інформує

Протягом минулого тижня, із 20 по 26 травня, до Лебединського відділення поліції надійшло 137 заяв та повідомлень громадян, із яких 18 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Три звернення були внесені в ЄРДР по факту смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

• 20 травня надійшло повідомлення, що в одному із населених пунктів району на території фермерського господарства протягом певного періоду часу невідомі викрадали зерно зі складського приміщення. Частина викраденого вилучена та повернута власнику. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.185 КК України. Проводиться перевірка щодо зловмисників.

• 22 травня під час проведення санкціонованого обшуку працівниками поліції в 42-річного чоловіка на території власного господарства в одному із населених пунктів району було виявлено та вилучено речовину рослинного походження, зовні схожу на коноплю, вагою близько 300 грам. Речовину вилучено та направлено на експертизу. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.309 КК України. Проводиться перевірка.

• 24 травня 28-річний місцевий житель повідомив, що 21 та 22 травня перерахував невстановленій особі на банківську карту гроші в сумі 40 тис.гривень за придбання трактора на ОLХ, але техніку так і не отримав. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.190 КК України. Перевірка триває.

• 24 травня 36-річна місцева жителька повідомила, що вночі до її господарства хтось проник та викрав металеві речі і мопед «Рига». Працівниками поліції встановлено особу, яка скоїла крадіжку. Зловмисником виявився 19-річний місцевий житель. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.185 КК України. Триває розслідування.

• 25 травня у ході проведення операції «Зброя. Вибухівка» в 19-річного місцевого жителя працівниками поліції було виявлено та вилучено 11 набоїв калібру 5,45 мм та 3 набої калібру 7,62 мм. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.263 КК України. Проводиться перевірка.

• 25 травня в ході проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання 60-річної місцевої жительки в гаражному приміщенні на території господарства було виявлено речовину рослинного походження зеленого кольору з характерними ознаками наркотику загальною вагою близько 10 г. Вилучену речовину направлено на експертизу. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.309 КК України. Перевірка триває.

За інформацією Лебединського ВП Сумського РВП ГУНП в Сумській області.