Лебединська поліція інформує (20.04-26.04)

лебединська поліція інформує

Із 20 до 26 квітня до Лебединського відділення поліції надійшло 103 заяви та повідомлення громадян. 7 із них містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Одне звернення внесено до ЄРДР за фактом смерті громадянина. При огляді померлого слідів насильницької смерті не виявлено.

21 квітня від Лебединського районного сектора філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області надійшло подання та матеріали на 27-річного місцевого жителя. Він ухиляється від відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт строком на 120 годин, відповідно до постанови Лебединського районного суду від 12.12.2019 року. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.389-2 КК України. Проводиться подальша перевірка.

24 квітня працівник слідчого відділення Лебединського ВП повідомив, що в ході проведення досудового розслідування по кримінальному провадженню від 9 квітня 2020 року було встановлено додатковий факт того, що 27-річний місцевий житель, притягнутий до кримінальної відповідальності раніше, може бути причетним до крадіжки металевих виробів із території одного із підприємств. Сума збитку становить близько 300 гривень. Відомості внесені до ЄРДР за ч.3 ст.185 КК України. Слідчі дії тривають.