Лебединська поліція інформує (2.09-8.09)

Із 2 по 8 вересня до Лебединського відділення поліції надійшло 126 заяв та повідомлень громадян. Вісім із них на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

2 ВЕРЕСНЯ до чергової частини надійшов рапорт від дільничного офіцера поліції про телефонне повідомлення від жительки одного із населених пунктів Лебединського району. Як виявилося, 1 вересня невідома особа викрала із її господарства трьох гусей. Відомості внесені до ЄРДР за ч.3 ст.185 КК України. Проводиться перевірка.

5 ВЕРЕСНЯ поліцейські отримали повідомлення від 65-річної місцевої жительки про те, що з її будинку викрали золоті прикраси та 1800 доларів США. Відомості внесені до ЄРДР за ч.3 ст.185 КК України. Проводиться перевірка.

6 ВЕРЕСНЯ до поліцейських надійшло повідомлення від сільського голови одного із населених пунктів Лебединщини. До нього попередньо звернувся місцевий житель із заявою, що 9 серпня громадянин М. шахрайським шляхом заволодів його грошима у сумі 400 грн. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.190 КК України. Проводиться перевірка.
6 ВЕРЕСНЯ 30-річна місцева жителька звернулася до поліції із заявою про пограбування. Як стало відомо, 24 серпня близько 17:00 у центрі Лебедина невідомий викрав у заявниці мобільний телефон марки «Samsung» та портативний зарядний пристрій (павербанк) марки «Platenet». Оперативно-розшуковими заходами було встановлено особу злочинця. Ним виявився 19-річний місцевий житель. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України. Проводиться перевірка.

7 ВЕРЕСНЯ під час перевірки у помешканні раніше судимого 42-річного місцевого жителя працівники поліції виявили, що чоловік вживав наркотичну речовину, схожу на коноплю. Речовину вилучено та направлено на експертизу. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.309 КК України. Проводиться перевірка.
За інформацією Лебединського ВП Сумського РВП ГУНП в Сумській області