Лебединська поліція інформує (2.08-8.08)

лебединська поліція інформує

Із 2 до 8 серпня до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 170 заяв та повідомлень громадян. 11 із них на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Одне звернення внесено до ЄРДР за фактом смерті 51-річної жінки. При огляді померлої слідів насильницької смерті не виявлено.

2 серпня невідомий чоловік прийшов до господарства 85-річної бабусі та, повідомивши неправдиву інформацію про її сина, видурив 30000 грн. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.190 КК України.

3 серпня відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.190 КК України за фактом вчинення невідомою особою 27 травня шахрайських дій. Невстановлена особа під приводом продажу автодеталей через мережу інтернет виманила 4225 грн. у гр.С.

3 серпня надійшло повідомлення від гр.О. про зникнення металевих речей із господарства. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України.

4 серпня жителька Лебедина побила свою невістку. Побиття має свої наслідки. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України.

5 серпня відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.175 КК України, за фактом невиплати заробітної плати робітникам одного з підприємств у Лебедині.

5 серпня дільничний офіцер поліції рапортував про неправомірно отримувану соціальну допомогу на своїх неповнолітніх дітей жителькою Лебедина. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.190 КК України.

6 серпня при поверхневому огляді працівниками поліції гр.С. виявлено паперовий згорток із речовиною рослинного походження (канабіс). Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.309 КК України. Вилучене направлено до НДКЦ для проведення експертизи.

7 серпня під час огляду місця події в Лебедині у 31-річного місцевого жителя вилучено суху подрібнену речовину (рослини коноплі) та металевий предмет із отворами та нашаруванням темного кольору. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.309 КК України. Вилучене направлено до НДКЦ для проведення експертизи.

За інформацією відділення поліції №3 (м.Лебедин)

Сумського РУП ГУНП в Сумській області