Лебединська поліція інформує (19.07-25.07)

лебединська поліція інформує

Оперативний черговий слухає. Із 19 до 25 липня до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 146 заяв та повідомлень громадян, 10 із яких  на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

20 липня відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України, за фактом крадіжки 14 липня грошей в сумі 8396 грн. із кредитної банківської картки банку «Пумб»  гр.Т. Цього ж дня  о 10:13 до поліції звернувся з письмовою заявою гр.Б., який повідомив, що близько 00:30 невідома особа викрала 3500 грн. із його банківської картки «Монобанк», а також оформила кредити у ТОВ «ФК Арегон», «ЛАВІЛАВЕ», «ПРОФІТГІД», «СМАРТВЕЙЮКРЕЙН». Відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України.

21 липня до поліції надійшла заява про те, що невідома особа викрала банківську картку «Аваль Банк» заявника і зняла з неї 5000 грн. Відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України.

21 липня гр.К., перебуваючи в лісовому масиві поблизу с.Московський Бобрик незаконно зрубав 11 сосон, чим завдав істотної шкоди ДП «Лебединський агролісгосп». Відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.246 КК України.

22 липня відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України за фактом нанесення 57-річним чоловіком тілесних ушкоджень місцевому 28-річному жителю. Встановлюються свідки та очевидці кримінального правопорушення. Досудове розслідування триває.

22 липня дільничний офіцер поліції рапортував про посів конопель, виявлений на присадибній ділянці одного з господарств під час проведення профілактичних заходів під умовною назвою «МАК». Відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.310 КК України.

22 липня до поліції надійшли матеріали за заявою гр.Д. 13 червня в заявниці перестала працювати сім-карта, згодом при невідомих обставинах її відновили, а з банківської картки при цьому зникли 7000 грн. Відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.190 КК України.

22 липня в будинку одного із сіл громади сталася пожежа, в результаті якої господарка-бабуся отримала опіки та доставлена до Лебединської лікарні, де і померла. Відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.270 КК України.

23 липня до поліції надійшла заява про побиття. 14 липня на подвір’ї загального користування заявницю побив сусід, спричинивши тілесні ушкодження у вигляді синців. Відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України. Встановлюються свідки та очевидці кримінального правопорушення.  Досудове розслідування триває.

 23 липня відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України за фактом крадіжки 13 липня електричної машинки для стрижки у громадянина Х. Проводиться розслідування.

За інформацією відділення поліції №3 (м.Лебедин)

Сумського РУП ГУНП в Сумській області