Лебединська поліція інформує (18.10 – 24.10)

лебединська поліція інформує

Із 18 до 24 жовтня до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 128 заяв та повідомлень громадян, 9 із яких на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

18 жовтня 46-річна жителька громади поскаржилася на 102 про крадіжку хрестів на цвинтарі 17 вересня. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.297 КК України. Проводиться подальша перевірка, встановлюються особи, причетні до скоєння вказаного правопорушення.

20 жовтня диспетчер ДПРЧ-18 повідомив у чергову частину відділення поліції про задимлення на вулиці Разіна в Лебедині. На місці події поліцейські виявили 86-річного загиблого господаря будинку. Відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст.270 КК України.

Розшукуються зловмисниці

Незважаючи на постійні застереження працівників поліції про шахрайські схеми щодо так званої грошової реформи, черговою жертвою «обміну старих купюр на нові» став житель Лебедина.

22 жовтня до поліції звернувся 84-річний чоловік та повідомив, що обміняв справжні 10 тисяч 800 гривень на сувенірні. На місці події поліцейські виявили конверт та сувенірні купюри з маркуванням тисяча та двісті гривень на них. Потерпілий розповів, що вдень до нього завітали дві невідомі жінки. Вони назвалися співробітниками однієї з комунальних служб та повідомили, що прийшли перевірити лічильник. Як і звичайно, зав’язалася розмова, під час якої одна з жінок запропонувала чоловікові обміняти старі гроші на нові, мовляв, на часі грошова реформа. «Обмінявши» 10800 гривень, жінки пішли. А вже згодом заявник виявив, що купюри сувенірні.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Проводяться першочергові заходи, спрямовані на пошук та встановлення осіб невідомих зловмисників.

Поліція вкотре нагадує громадянам про необхідність бути пильними та обачними під час спілкування з незнайомими людьми. Запам’ятайте, що в Україні не проводиться грошова реформа. Кожен незнайомець, який спробує заговорити з вами на цю тему – шахрай. Не впускайте такого гостя у дім, краще відразу ж наберіть 102 і розкажіть про нього поліцейським.

За інформацією відділення поліції №3 (м.Лебедин)

Сумського РУП ГУНП в Сумській області

Створення цього матеріалу профінансоване передплатниками друкованої версії «Життя Лебединщини»