Лебединська поліція інформує (16.03-21.03)

лебединська поліція інформує

Із 16 до 21 березня до Лебединського відділення поліції надійшло 111 заяв та повідомлень громадян. 9 із них на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 1 звернення внесено до ЄРДР за фактом смерті жителя м.Лебедина. При огляді померлого слідів насильницької смерті не виявлено.

16 БЕРЕЗНЯ зі служби 102 надійшло повідомлення від 32-річного місцевого жителя про те, що з його автомобіля марки «DAEWOO Lanos» за невідомих обставин зникло переднє ліве колесо. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України. Проводиться перевірка.

19 БЕРЕЗНЯ 28-річний місцевий житель поінформував правоохоронців, що 16 березня близько 9 години ранку із його помешкання невстановленою особою викрадено 1500 гривень. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України. Проводиться перевірка.

20 БЕРЕЗНЯ до поліції надійшло звернення про крадіжку грошей в одному із населених пунктів Лебединського району. Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що близько 15:00 до 86-річного пенсіонера завітала невідома жінка. У розмові вона повідомила, що гривні втратили свою цінність, а, отже, чоловік має віддати свої заощадження для обміну. Завівши незнайомку до будинку, пенсіонер показав гроші, після чого повернув їх на місце до шухлядки. Щойно жінка покинула господарство, заявник виявив зникнення 5000 гривень. Відомості внесені до ЄРДР за ч.3 ст.185 КК України. Проводиться перевірка.