Лебединська поліція інформує (15-21.03)

лебединська поліція інформує

Із 15 до 21 березня до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП надійшла 101 заява та повідомлення громадян, 13 із яких на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Два звернення внесено до ЄРДР за фактом смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті не виявлено.

15 березня т.в.о. військового комісара Лебединського ОМТЦК надав матеріали щодо притягнення до кримінальної відповідальності, передбаченої ч.2 ст.337 КК України, місцевого 24-річного юнака за ухилення від навчальних або спеціальних зборів. Відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст.337 КК України. Триває досудове розслідування.

16 березня працівник поліції повідомив, що в одному із населених пунктів громади у 36-річного чоловіка під час проведення поверхневої перевірки виявлено речовину рослинного походження, зовні схожу на наркотичну. Речовину направлено на експертизу. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.309 КК України.

17 березня 38-річний місцевий житель повідомив на 102 про викрадення спортивного велосипеда марки «Вінер» синього кольору з білими полосами біля продуктового магазину. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.

17 березня 67-річна місцева жителька повідомила поліцію про викрадення в певний період часу металевих виробів. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.

18 березня на службу 102 надійшла інформація від працівника поліції щодо виявлення у 24-річного жителя речовини рослинного походження зеленого кольору в подрібненому стані, схожої на наркотичну, яку він згодом добровільно видав працівникам поліції. Речовину направлено на експертизу. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.309 КК України.

18 березня 51-річний лебединець став жертвою шахраїв. Він розповів, що йому зателефонував невідомий, назвавшись співробітником банку, і повідомив, що необхідно провести авторизацію його банківської карти. Чоловік погодився та виконав усі необхідні операції, які йому говорив псевдобанкір. Після цього з його рахунку зникло 53000 гривень.
У поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Поліція проводить оперативно-розшукові заходи, аби встановити й затримати зловмисників.
Т.в.о. начальника відділення поліції №3 (м.Лебедин) капітан поліції Олександр Гончаров звертається до громадян із проханням не довіряти інформації, отриманій телефоном від невідомих людей, ким би вони не називались. Якщо вам телефонують із банку та просять коди з смс-повідомлення для дистанційного проведення фінансових операцій, або авторизації – не слід погоджуватися. Всі питання стосовно ваших грошей вирішуються тільки у фінансовій установі.

18 березня до чергової частини відділення поліції надійшла заява від 54-річної мешканки одного із населених пунктів Лебединського району про те, що 26.02.2021р. відносно неї були скоєні шахрайські дії в наслідок чого з її банківської картки «ТАСкомбанк» були зняті гроші в сумі 2968 грн., а також із кредитного рахунку знято 11000 грн. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.190 КК України. Проводиться подальша перевірка, з метою встановлення особи, причетної до скоєння правопорушення.

18 березня 36-річний житель одного із населених пунктів громади поскаржився поліції, що 38-річний односельчанин спричинив йому тілесні ушкодження у вигляді гематоми нижньої повіки правого ока. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.125 КК України.

19 березня 44-річний житель Лебединщини повідомив поліції про крадіжку майна в певний період часу. Викрадено вулики, рамки з медом та бджолами. Відомості внесені за ч.1 ст.185 КК України.

За матеріалами відділення поліції №3 (м.Лебедин)