Лебединська поліція інформує (13.05.-20.05)

лебединська поліція інформує

Протягом минулого тижня, із 13 по 20 травня, до Лебединського відділення поліції надійшло 123 заяви та повідомлення громадян, із яких 9 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. П’ять звернень було внесено в ЄРДР по факту смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

17 ТРАВНЯ у період із 13:00 по 15:00 невідомі особи шляхом вільного доступу скоїли крадіжку золотих прикрас та грошей у сумі 6500 гривень із квартири 81-річної місцевої мешканки. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.185 КК України. Проводиться перевірка.

18 ТРАВНЯ працівниками поліції під час проведення санкціоновано обшуку в одному із господарств Лебедина виявлено та вилучено дві пляшки ємністю 0,5 літра з нашаруванням речовини темного кольору та характерними ознаками наркотичних засобів. Речовину направлено на експертизу, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.309 КК України. Перевірка та збір фактів тривають.

За інформацією Лебединського ВП Сумського РВП ГУНП в Сумській області.