Лебединська поліція інформує (10.02-16.02)

лебединська поліція інформує

Із 10 до 16 лютого до Лебединського відділення поліції надійшло 97 заяв та повідомлень громадян, із яких 14 на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Три звернення внесені в ЄРДР по факту смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті не виявлено.

12 лютого дільничний офіцер поліції рапортував, що 28- та 29-річна жінки одного із сіл району отримують соціальну допомогу на дітей як матері-одиначки. Вони не перебували і не перебувають у шлюбі, але проживають разом із батьками та виховують спільних дітей від народження, ведуть спільне господарство, а тому відповідно до ЗУ «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» не мають права на одержання такої допомоги. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.190 КК України. Проводиться подальша перевірка.
Зареєстрований аналогічний факт неправомірного отримання соціальної допомоги на трьох малолітніх дітей як мати-одиначка у Лебедині. 33-річна жителька не перебувала і не перебуває у шлюбі, але проживає разом із батьком двох спільних дітей від народження. Період часу, коли надавалася соціальна допомога та скільки було надано коштів, встановлюється подальшою перевіркою.

12 лютого 66-річний житель Сум повідомив, що невідома особа здійснила крадіжку металевих речей з його дачного господарства. Відомості внесені до ЄРДР за ч.3 ст.185 КК України. Проводиться подальша перевірка та встановлюються причетні до скоєння злочину особи.

14 лютого 60-річна жителька одного із сіл району повідомила поліцію, що невідомі особи у невстановлений період часу з належного їй домоволодіння викрали телевізор. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України. Слідчі дії тривають, встановлюються свідки та очевидці злочину.

За інформацією Лебединського ВП Сумського РВП ГУНП в Сумській області