Лебединська поліція інформує (1.11 – 7.11)

лебединська поліція інформує

Із 1 до 7 листопада до відділення поліції №3 (м.Лебедин) Сумського РУП ГУНП в Сумській області надійшло 144 заяви та повідомлення громадян, 14 із яких на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Одне звернення внесено до ЄРДР за фактом смерті громадянина. При огляді померлого слідів насильницької смерті не виявлено.

1 листопада до поліції звернувся громадянин Х. за фактом викрадення золотих сережок із квартири. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України.

1 листопада невідомі особи, підібравши ключ, проникли до квартири громадянки Л. та викрали гроші, мобільний телефон, срібні вироби. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України.

2 листопада відкрито кримінальне провадження щодо громадянина Г. за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.389 КК України за фактом ухилення від відбування покарання у вигляді 240 годин громадських робіт.

2 листопада у ході санкціонованого обшуку за місцем проживання громадянина Г. було вилучено наркотичні засоби та направлено їх на експертизу. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.309 КК України.

3 листопада надійшов рапорт співробітника ГРПП за фактом встановлення причетності громадянина Я. до скоєння крадіжки грошей 26 жовтня 2021 року. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України.

3 листопада відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України за фактом викрадення грошей невідомою особою з банківської картки ПриватБанку у громадянки К.

3 листопада невідомий проник до гаража господарства громадянина Л. у Лебедині та викрав 4 шини R15 із дисками, набір ключів «Intertool», шуруповерт «Макіта» та перфоратор. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України.

3 листопада невідомий шляхом вільного доступу викрав велосипед марки «Україна» у громадянина К. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України.

5 листопада із 10:00 до 17:00 невідомий, пошкодивши механізм врізного замка вхідних дверей, проник до квартири громадянина С. у Лебедині та викрав золоті вироби та 5000 грн. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України.

Вночі 7 листопада невідомий незаконно заволодів мотоциклом Lifan Jr 200 чорного кольору, що стояв біля магазину у Лебедині. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.289 КК України.

7 листопада відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України за фактом викрадення мотокоси «Кедр», алюмінієвого та чавунного посуду з нежилого господарства громадянки Г.

За інформацією відділення поліції №3 (м.Лебедин)

Сумського РУП ГУНП України в Сумській області

Створення цього матеріалу профінансоване передплатниками друкованої версії «Життя Лебединщини»