Лебединська поліція інформує (03.08 – 09.08)

лебединська поліція інформує

Із 3 до 9 серпня до Лебединського відділення поліції надійшло 164 заяви та повідомлення громадян. 13 із них на момент реєстрації містили ознаки кримінального правопорушення та були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Два звернення внесені до ЄРДР по факту смерті громадян. При огляді померлих слідів насильницької смерті виявлено не було.

3 СЕРПНЯ поліцейський повідомив до чергової частини про те, що в одному із населених пунктів району 32-річна жінка отримує соціальну допомогу на дітей як мати-одиначка. Проведена перевірка встановила, що жінка не реєструвала шлюб із батьком своїх дітей, але вони виховують їх та проживають спільно. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.190 КК України.

6 СЕРПНЯ до поліції звернулася 27-річна жителька одного із сіл району, заявивши, що гр.С. вчиняє щодо неї психологічне насильство в родині. Відомості внесені за ч.1 ст.126-1 КК України. Проводиться подальша перевірка.

7 СЕРПНЯ зі служби 102 надійшла заява від 25-річної жінки щодо отримання побоїв в одному із населених пунктів Лебединщини. За її словами, гр.Ш., із якою у неї виник конфлікт, врешті застосувала до неї грубу силу. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст. 125 КК України. Проводиться подальша перевірка.

7 СЕРПНЯ до чергової частини поліції надійшло подання від працівників Лебединського районного сектору пробації щодо притягнення до кримінальної відповідальності гр. Б., жительки одного із населених пунктів Лебединського району. Відомості внесені до ЄРДР за ч.2 ст. 389 КК України.

8 СЕРПНЯ служба 102 отримала повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду. Як виявилося, близько 06:30 на шляху «Лебедин – Штепівка» 48-річний житель с.Підопригори, не впоравшись із керуванням молоковоза «ГАЗель» ГАЗ-3302», з’їхав у кювет. Це призвело до перекидання автомобіля, в результаті чого водій від отриманих травм загинув на місці. Відомості внесені до ЄРДР за ч. 2 ст.286 КК України. Проводиться подальша перевірка.

9 СЕРПНЯ 54-річна лебединка повідомила поліцейських про крадіжку велосипеда «Люкс» біля магазину «АТБ». Проведеними оперативно-розшуковими заходами встановлено причетну до цього особу. Правопорушником виявився 49-річний місцевий житель, який привласнив залишений без нагляду велосипед. Викрадене вилучено і повернуто заявниці. Відомості внесені до ЄРДР за ч.1 ст.185 КК України.

9 СЕРПНЯ зі служби 102 надійшло звернення від 66-річного місцевого жителя про пограбування належного йому гаражного приміщення. Як вдалося з’ясувати, в період із 13:00 8 серпня до 10:00 9 серпня невідома особа, пошкодивши замок, потрапила до гаража, звідки викрала 4 колеса на металевих дисках R-14 із зимовою гумою, тример «Кедр-3200», автомобільний компресор і гроші (400 доларів та 2500 грн.). Загальна сума збитку встановлюється. Відомості внесені до ЄРДР за ч.3 ст.185 КК України. Проводиться подальша перевірка.

За інформацією Лебединського ВП