Лебединська міграційна служба інформує

Із запровадженням в Україні з 26 жовтня нового карантинного зонування в окремих регіонах деякі територіальні підрозділи Управління міграційної служби працюють в обмеженому режимі вже із 27 жовтня. Лебединський міський відділ (вул.Героїв Майдану, 23) приймає громадян із питань надання адміністративних послуг тричі на тиждень (віторок, четвер та субота) із 10:00 до 14:00.

Частково обмежується і перелік адмінпослуг. Обслуговування відбуватиметься винятково з певних важливих питань:

  • оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) замість втраченого або викраденого (у тому числі оформлення ID-картки замість втраченого або викраденого паспорта громадянина України у формі книжечки);
  • оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг;
  • вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку;
  • оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживає за кордоном;
  • підготовка посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства, у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.

Видача виготовлених документів, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус, сформованих довідок та витягів здійснюватиметься у звичайному режимі, але з урахуванням встановленого графіку роботи на період карантину.

Обслуговування суб’єктів звернення з іншими питаннями, у тому числі попередньо записаних в електронну чергу, тимчасово не проводитиметься (особи, які здійснили попередню оплату адміністративних послуг, зможуть скористатися оплаченою квитанцією пізніше – після скасування карантину).

НАДАННЯ консультацій в телефонному режимі і надалі залишається доступним. Номер телефона «гарячої лінії» Управління – 61-01-55, номер телефона Лебединського МВ УДМС (05445) 3-84-31. Контакти територіальних підрозділів та апарату Управління доступні на офіційному вебсайті служби.