Лебединська громада отримала у власність понад 7500 гектарів землі

Наприкінці грудня 2020 року після чергової сесії міської ради Лебединська громада поповнила свої «земельні запаси». Депутати проголосували за прийняття у комунальну власність земельних ділянок із державної власності. Про це йдеться у рішенні від 22 грудня 2020 року.

За нашими попередніми підрахунками загальна площа отриманої у власність землі складає 7684 га (у додатку до рішення із переліком ділянок загальна їх площа автором не зазначена).

Щоправда, це не єдиний земельний масив, а 556 невеликих земельних ділянок. Розмір наділів різниться від однієї сотки до 157 гектарів. Територіально розташовані вони у межах колишніх сільських рад, які нині увійшли до Лебединської міської громади.

За цільовим призначенням це землі запасу, тобто ненадані у власність або користування громадянам чи юридичним особам, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.

Цим же рішенням депутати доручили міському голові Олександру Бакликову здійснити заходи з державної реєстрації права власності на земельні ділянки.