Лебединська “ART-FAMILY”

Лебединські витвори прикладного мистецтва

Минулої неділі, коли вся українська спільнота відзначала День Матері, у центральному міському парку ім. Тараса Шевченка відбувся приурочений цьому світлому святу фестиваль «Art-family». Захід організовано у Лебедині вперше, а стало можливим це завдяки ініціативі громадських організацій «Еко-віта», «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс», «Switch on» та підтримці міської ради.

Що ж це взагалі за фестиваль такий? Оригінальна акція від сімей для сімей, завдяки якій талановиті активісти мали змогу продемонструвати свої різнобічні навички і передати їх всім бажаючим. А перейняти досвід було у кого! Шанувальники кулінарії дізнавалися гастрономічні секрети у Тетяни Чуйко, котра пригощала всіх цукерками-трюфелями власного виробництва, і Раїси Таран, чиї заварні тістечка-лебеді радували око. Модниці, які слідкують за своєю зачіскою, могли скористатися перукарськими послугами майстрині Алли Сімашової, а поціновувачі різноманітних декоративних витворів мистецтва – від в’язаних кофтинок до виробів із соломки – милувалися ними завдяки талановитим рукам Катерини Харченко, вихованців та педагогів центру позашкільної освіти.

Всіх, хто недільного ранку завітав до центрального парку на сімейний фестиваль, привітали міський голова Олександр Бакликов, голова ГО «Еко-віта» Людмила Рева, член ГО «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» Валентина Кричкевич та представник ГО «Switch on» Владислав Максименко. Святкову атмосферу чудово доповнювали виступи солістів міського центру культури і дозвілля Ольга Пащенко, Людмила Орел, Світлана та Маргарита Попельнухи.

Фестиваль пройшов у теплій та невимушеній атмосфері: всі охоче частувалися запашним кавачаєм та смаколиками, фотографувалися у спеціальній фото-зоні біля фонтану, а маленьких дітлахів, які зацікавлено споглядали за дійством, тримаючи батьків за руки, розважали емоційні аніматори в образах героїв мультфільму «Фіксики». Впевнені, що кожен, хто побував на фестивалі «Art-family», лишився задоволеним і щасливим, тож, сподіваємося, що захід обов’язково стане традиційним для Лебедина.