Лебединщина живе футболом

Минулої суботи стартував Відкритий чемпіонат Лебединщини з міні-футболу. Як і було обіцяно, після великої перерви, футбол повернувся до сіл нашого району. Пригадується, як наприкінці 90-х років на стадіонах Лебединщини вирувало футбольне життя, а команди сіл змагалися у чемпіонаті Лебединського району з футболу на призи газети «Життя Лебединщини».

У перший ігровий день були проведені по дві гри у Михайлівці та Будилці. Відкривали першість команди сіл Першотравневе та Гринцеве і одразу звели свою зустріч до нічийного підсумку. Головний суддя матчу Сергій Хоменко зафіксував бойову нічию 4:4. Авторами забитих голів у футболістів Першотравневого стали Олександр Осадчий, двічі Валентин Школа та одного разу Євген Мороз. Команда Гринцевого відзначилася, дякуючи влучним ударам двічі Богдана Тонкошкура, Сергія Галушка і Артема Костенка. Згодом головний суддя Микола Калюжний розпочав зустріч гравців лебединського «Торнадо» і маловисторопського «Фаворита», який представлений гравцями коледжу СНАУ. Більш досвідчені лебединці, дякуючи влучним ударам двічі Євгена Галушки, Олександра Доброноса і Олександра Іващенка, перемогли своїх опонентів із рахунком 4:0.

На футбольний матч у Будилці, який обслуговував Олександр Симоненко, спочатку вийшли футболісти Пристайлового та Михайлівки, де сильнішими (5:1) виявилися більш досвідчені михайлівці. На їхні голи у виконанні Андрія Стрижакова, Андрія Федірка, Артема Гречки та двічі Богдана Гречки, одним влучним ударом відповів Ярослав Коваленко. Такий же підсумковий рахунок зафіксував у матчі «Межиріч» – «Комфорт-БУД» головний суддя матчу Дмитро Бєлих. Футболісти Межиріча вважаються фаворитами першості і останні два місяці посилено готувалися до відповідальних стартів. На чотири голи у виконанні Олександра Чемериса та Миколи Легкого і одного у Олександра Лисянського зміг відповісти лише лебединець Олександр Постільник.

Повідомляємо, що перебування вболівальників на футбольних матчах поки що заборонена, а представники команд, які будуть присутні під час ігор повинні дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог, передбачених карантином.