ЛЕБЕДИНЩИНА. Замість школи ліцей планують зробити у Василівці

Голосування лебединських районних депутатів

Депутатам Лебединської районної ради пропонують перетворити Василівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у Василівський ліцей.

Про це йдеться у відповідному проекті рішення Лебединської районної ради.

Необхідність прийняття документу базується на клопотанні відділу освіти Лебединської райдержадміністрації – «у зв’язку із наявністю на території Василівської сільської ради дітей дошкільного віку».

Таким чином, пропонується припинити юридичну особу Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, реорганізувавши її шляхом перетворення у Василівський ліцей. В свою чергу ліцей буде правонаступником усіх прав та обов’язків Василівської школи.

Термін проведення реорганізації планується встановити не менше двох місяців з дня оприлюднення інформації про державну реєстрацію заяви про реорганізацію.

У разі затвердження рішення, вже на наступну чергову сесію райради відділ освіти райдержадміністрації має внести на розгляд депутатів Статут Василівського ліцею.

До речі, за Законом України «Про загальну середню освіту», ліцей є закладом  освіти середньої освіти III ступеня, що забезпечує профільну середню освіту.

Нагадуємо, чергова сесія Лебединської районої ради скликається 25 липня на 10:00 у залі засідань районної ради. До порядку денного внесені питання ліквідації навчальних закладів у Кургані та Червленому. Також депутати заслухають звіт голови Лебединської районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району.