ЛЕБЕДИНЩИНА. За звільненням – підозра у зґвалтуванні

лебединська поліція інформує

Тільки-но звільнившись із місць позбавлення волі за вчинення крадіжок, житель Лебединщини отримав від працівників поліції за погодженням з прокуратурою підозру у скоєнні зґвалтування неповнолітньої. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Приводом для відкриття кримінального провадження стало зізнання його малолітньої падчерки. Наразі призначено ряд експертиз, з дитиною працюють фахівці-психологи.

Інформація про те, що 8-річна дитина ймовірно стала жертвою сексуальних дій з боку свого колишнього вітчима, до поліції надійшла від працівників соціальної служби. Правоохоронці залучили до перевірки спеціалістів судмедекспертизи, і ті підтвердили факт насилля.

Попередньо було встановлено, що у січні поточного року 35-річний чоловік кілька разів скоював дії сексуального характеру стосовно падчерки. 

«Наприкінці січня чоловік був засуджений до 6 місяців позбавлення волі за скоєння крадіжок, і весь цей час він перебував у пенітенціарному закладі, – коментує начальник Лебединського відділення поліції Дмитро Отставних. – Що стосується матері, то рішенням суду її кілька місяців тому позбавлено батьківських прав за ухилення від своїх обов‘язків по вихованню та догляду за дитиною. Саму ж дівчинку передано до патронатної сім‘ї. Саме тоді малеча й зізналась, що стала жертвою сексуального насилля з боку дорослого чоловіка».

Наразі в поліції стосовно співмешканця матері відкрили кримінальне провадження та призначили ряд експертиз. За скоєне йому загрожує черговий строк ув‘язнення від 8 до 15 років.