ЛЕБЕДИНЩИНА. За газ у вересні лебединці платитимуть ще менше

Лебединські тарифи на газ

На три відсотки дешевше аніж у серпні платитимуть лебединці за спожитий у вересні природний газ. Остаточна вереснева ціна складає 6364,52 грн. за одну тисячу кубометрів.

Про це повідомляє товариство «Сумигаз збут», які є постачальником газу для Лебединщини. У ціні враховані тарифи на транспортування природного газу магістральними та розподільчими газопроводами, сума торговельної надбавки (націнки) у розмірі 2,5% від ціни природного газу та податок на додану вартість. Для порівняння, «Нафтогаз» у вересні продаватиме газзбутам газ  для потреб населення за ціною 4 493,64 грн за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ та транспортних витрат).

Порівняно з серпнем вартість газу для населення зменшилася на 3,4%.

Таким чином у вересні порівняно із травнем 2019 року вартість природного газу для лебединців знизилася на 29%.

Роздрібні ціни «Сумигаз збуту» на природний газ для потреб населення у 2019 році:

із 1 травня – 8 205,05 грн. за 1 тис. куб. м. з ПДВ;

із 1 червня – 7 668,64 грн. за 1 тис. куб. м. з ПДВ;

із 1 липня – 6 871,33 грн. за 1 тис. куб. м. з ПДВ;

із 1 серпня – 6 561,21 грн. за 1 тис. куб. м. з ПДВ;

із 1 вересня – 6 364,52 грн. за 1 тис. куб. м. з ПДВ.

Разом з тим, у Нафтогазі наголошують, що із завершенням теплої пори року очікується підвищення попиту на газ та можливе зростання цін на нього – як на європейському ринку, так і в Україні. Відтак, щоб захистити споживачів від сезонного коливання цін, Нафтогаз пропонує їм скористатися пропозицією «Газовий запас» та придбати газ на всю зиму за фіксованими літніми цінами. Щоб скористатися цією пропозицією, необхідно звернутися до свого постачальника газу, підписати додаткову угоду та оплатити необхідні обсяги газу в строк до 25 вересня.