ЛЕБЕДИНЩИНА. Вибори-2019: наших вже дванадцятеро

Лебединці голосуватимуть за депутатів

Центральна виборча комісія продовжує порційно оприлюднювати відомості про кандидатів у народні депутати. Надвечір 26 липня по 162 одномандатному округу, до якого входить і Лебединщина, вже стала доступною інформація про 12 претендентів на роботу у Раді.

Новачками у списку стали:

  • Юрій Анатолійович Бова, 1972 року народження,  освіта вища, Тростянецький міський голова, член Політичної партії «Сила Людей», проживає в місті Тростянець Тростянецького району Сумської області, суб’єкт висування – Політична партія «Сила Людей»;
  • Сергій Олександрович Домашенко, 1983 року народження, освіта вища, заступник директора ТОВ «Регенераторний завод», безпартійний, проживає в місті Сумах, самовисування;
  • Микола Миколайович Задорожній, 1984 року народження, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ».

Тож маємо зміни і у територіальному представництві: на сьогодні по одному кандидату представляють Лебединщину, Тростянеччину і Суми, 3 – Київ та 6 – Охтирщину.

Чотири кандидати – самовисуванці, вісім інших – балотуватимуться від партій «Сила Людей», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська Солідарність», «Самопоміч, Радикальну партію Олега Ляшка, всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», Аграрної партії України та партії «Слуга народу». Останню, президентську, партію представлятиме безпартійний уродженець Дніпропетровщини – Микола Задорожній. Як зазначено у інформації ЦВК, він наразі тимчасово не працює та проживає у м. Києві.