ЛЕБЕДИНЩИНА. Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Лебединський пам’ятник ліквідаторам

Сьогодні, 13 грудня, на Лебединщині вшановували наших земляків, які 33 роки тому стали на захист всього світу від наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.

У просторій залі Лебединської райдержадміністрації спільно із представниками влади та громадськості зібралися ліквідатори страшного атомного лиха, яке сколихнуло увесь світ 26 квітня 1986 року.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулися голова Лебединської районної ради Василь Калита, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Лихина та начальник Управління праці та соціального захисту населення РДА Тамара Об’єщик, які подякували чорнобильців за героїчні звитяги та побажали їм довгих років життя.

Зі сльозами на очах всі слухали розповідь ліквідатора  І категорії, жителя с.Малий Вистороп Олександра Проценка. Велику та змістовну концертну програму підготували і провели учасники художньої самодіяльності району.

Міських ліквідаторів чорнобильської катастрофи вітали в Лебединському художньому музеї імені Б.К.Руднєва, де був присутнім міський голова Олександр Бакликов. Після урочистостей лебединці поклали квіти до пам’ятного знака героям-чорнобильцям.