ЛЕБЕДИНЩИНА. Відкриття ринку землі, червленівський автобусний трикутник, перспектива перерозподілу районів у області

Свіжий номер друкованої версії «ЖЛ» уже «поїхав» до прилавків торгової мережі. Сьогоднішню «Тему номера» ми вирішили присвятити можливому припиненню мораторію на продаж землі. Про нього говорять усі, кому не ліньки, та мало хто насправді читав законопроект про його відміну. Що ж чекає лебединських землевласників і чого варто остерігатися, досліджував Євген Шульга.

Червленівська громада знову змушена вирішувати проблему підвозу дітей до шкіл міста. Поки чиновники кожен по-своєму пояснює, хто ж повинен платити за підвіз, батьки переймають, а що ж робити дітям? Чому так склалося, читайте у рубриці «Діалог».

«Міністерське» бачення – у області має бути чотири райони: Сумський, Конотопський, Шосткинський і Охтирський. Що про це говорять у облдержадміністрації, читайте у рубриці «Адміністративний поділ».

Також наші молодші колеги підготували черговий випуск тематичної сторінки «Паросток». Як лебединські підлітки бачать сьогодення, розповідають вихованці гуртка центру позашкільної освіти «Юні журналісти».

Запитуйте свіжий випуск «ЖЛ» у магазинах міста.