Лебединщина у вогні: за два дні – дві пожежі

Пожежа на Лебединщині

Із настанням тепла і початком сільськогосподарських робіт на Лебединщині почастішали випадки пожеж. Про це інформує Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Так, 7 квітня рятувальникам повідомили про загоряння літньої кухні у с.Пісківка Лебединського району. Пожежу виявив сам господар, помітивши дим і полум’я під покрівлею будівлі.

На місці події черговий караул 18 ДПРЧ встановив, що вогонь пошкодив покрівлю, стіни, вікна літньої кухні, а також речі домашнього вжитку. Вогонь загрожував поширитися на розташовані поруч житловий будинок і господарську споруду.

Утім, о 23:22 загоряння локалізували, а вже о 02:08 — повністю ліквідували, витративши на це майже 5 тонн води. Для цього довелося дозаправляти системи від водонапірної башти, розташованої у 5 км від осередку горіння. Всього до гасіння пожежі було залучено 1 одиницю спецтехніки та 6 рятувальників.

А 8 квітня сталося загоряння по вул.Гастелло в м.Лебедині. Пізньої ночі, уже о 22:34, на лінію «101» повідомили про чотири палаючі будівлі — дві господарчі споруди та два гаражі. Телефонував місцевий житель, який побачив палаючу покрівлю одного із сараїв.

Вогонь охопив значну частину площі, перекриття та покрівель будівель, пошкодив частину речей домашнього вжитку. Існувала наявність загрози подальшого поширення пожежі на розташовані поруч споруди.

Фото із сайту sm.dsns.gov.ua

До гасіння було залучено 2 одиниці спецтехніки, автомобіль, 10 працівників особового складу 18 ДПРЧ та 2 – відомчої пожежної охорони ДП «Лебединський лісгосп». Пожежні автоцистерни дозаправляли від пожежного гідранта за 800 м від осередку горіння.

О 22:57 пожежу локалізували, а о 02:45 — повністю ліквідували. Для цього знадобилося близько 27 тонн води.