ЛЕБЕДИНЩИНА. У відділеннях «Укропошти» можна знімати готівку

Часто трапляється, що банкомати не працюють, магазини не приймають картки, а грошей готівкою із собою нема. Але ж вони потрібні! Тут, зараз, терміново! Відтепер в українців з’явиться можливість знімати готівку у поштовому відділенні «Укрпошти». Про це повідомляється на офіційному сайті установи.

Послуга здійснюватиметься через POS-термінал для користувачів банківських платіжних карток, в т.ч. платіжних засобів із підтримкою технології NFC (годинник, кільце, смартфон) VISA та Mastercard. Зняти можна буде від 50 до 10000 грн. Для здійснення такої операції клієнту слід надати оператору відділення поштового зв’язку документ, що підтверджує особу. «Укрпошта» комісії не стягуватиме, однак банк, карткою якого людина послуговується, може зняти певну суму за отримання готівки.

Така можливість з’явилася в обласних центрах та населених пунктах із понад 2000 жителів, де скорочуються банківські відділення та банкомати, але є відділення «Укрпошти» із POS-терміналами. На Сумщині подібною послугою можна буде скористатися у 75 відділеннях.

Начальник центрального відділення поштового зв’язку Лебедин Лариса Зеленська запевнила, що на Лебединщині зняти готівку через POS-термінал можна поки що у трьох міських відділеннях по вулицях Героїв Майдану, 23, Кобижча, 138 та Селищанська, 1 та ще планується встановити такий термінал у відділенні поштового зв’язку с.Будилка.