ЛЕБЕДИНЩИНА. У районі відбувся концерт до Дня Незалежності України

Сьогодні, 21 серпня, у Лебединському районному будинку культури відбулися урочистості, присвячені прийдешньому Дню Незалежності України. Відзнаки від обласної та районної влади з нагоди свята отримали кращі працівники різних установ та організацій.

Щойно затихли позивні Державного Гімну України, на сцену запросили голів Лебединської районної державної адміністрації та Лебединської районної ради – Віктора Химича і Василя Калиту. Вони щиро поздоровили всіх із прийдешніми національними святами та вручили грамоти різних рівнів кращим працівникам Лебединщини.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника присутні вшанували пам’ять загиблих героїв, які у різні часи захищали і продовжують захищати нині рідну українську землю. Щемливість моменту доповнило виконання солістками РБК пісні «Мамина молитва».

Незабутні вокальні та яскраві хореографічні номери склали єдиний і неповторний подарунок, який підготували неньці-України та своїм землякам працівники районного та деяких сільських будинків культури.