ЛЕБЕДИНЩИНА. У Павленковому горів багатоквартирний житловий будинок

Пожежа на Лебединщині

11 грудня у Павленковому на Лебединщині сталося загоряння в житловому будинку на чотирьох господарів. Про надзвичайну подію повідомили власники будівлі, які відчули різкий запах диму в помешканні.

Як повідомляє Управління ДСНС У Сумській області, дзвінок на лінію екстреного виклику 101 надійшов о 00:03. На місце події направлено черговий караул 18 Державної пожежно-рятувальної частини та місцеві пожежні команди Голубівки та Підопригорів.

На момент прибуття рятувальників, вогонь охопив стіни та перекриття однієї з квартир. Утворилась загроза поширення вогню і на інші приміщення будинку.

Завдяки оперативним діям пожежно-рятувальних підрозділів о 00:52 загоряння локалізували, а о 03:20, витративши на гасіння близько 10 тонн води, – ліквідували. На гасіння залучені 1 одиниця спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, два автомобілі та 2 працівники місцевих пожежних команд сіл Голубівка та Підопригори.

Причину пожежі рятувальники поки що не називають.

Як вже повідомляла “ЖЛ” 9 грудня Лебединський міський голова Олександр Бакликов презентува вогнеборцям від міської влади бензиновий генератор. Використовуватимуть агрегат для освітлення місця подій у темну пору доби і для підключення спецтехніки.