ЛЕБЕДИНЩИНА. У Кам’яному двічі за тиждень забруднили землю нафтопродуктами

Розлив нафтопродуктів у Камяному Лебединського району

У селі Кам’яне Лебединського району за минулий тиждень зафіксовано два випадки неконтрольованого розливу нафтопродуктів. Про це повідомляє державна екологічна інспекція у Сумській області.

Так, 5 червня під час виконання обробки свердловини №10 Новотроїцького родовища  ГПУ «Полтавагазвидобування»  у межах Кам’янської сільської ради Лебединського району стався неконтрольований розлив нафтопродуктів на земельній ділянці площею 757,34 кв.м.

6 червня на цьому ж родовищі під час робіт із освоєння свердловини №55 відбулося забруднення земельної ділянки нафтопродуктами за межами обвалування факельного амбару свердловини на площі 10800 кв.м. Інформацію про обидва випадки екологічному відомству повідомило ГПУ “Полтавагазвидобування”.

Наразі державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища проведено огляд місця події та здійснено відбір проб ґрунту. Після проведення лабораторних досліджень буде визначено розмір завданої шкоди. Відповідно до природоохоронного законодавства, збитки винуватець повинен сплатити за забруднення землі державі та землевласникам.