ЛЕБЕДИНЩИНА. Сили надає нам борщ!

Свято українського борщу відбулося сьогодні на Лебединщині. Гостинно прийняли на своєму подвір’ї його учасників керівництво та студенти ВПУ лісового господарства. Цей гастрономічний фестиваль відбувається вже вдруге, та має наміри досягти вищого рівня.

Із сільських рад з’їхалися поважні, колоритні господині, аби поділитися рецептами національної української страви – борщу.

Здавна всім відомо, що немає українця без сала та вареників, без пирогів і сметани, як немає українця без борщу з духмяними пампушками. І припрошували, і пригощали своїми наваристими стравами, демонструючи власні рецепти, і сто грамів наливали (бо який же борщ без належного частування?!), і сметанкою присмачували, і сальце із проріззю нарізали, і ковбасками прикрашали, і рибку гірками накладали… Скільки всього смачного було на столах у господинь! «Тяжко попрацювати» довелося гастрономічному журі на фестивалі, адже борщ – це вам не чашечка чаю. А протягом дійства свої пісні дарували артисти районного та учасники художньої самодіяльності сільських будинків культури. Бо ж під гарну пісню й апетит кращий!