ЛЕБЕДИНЩИНА. Список кандидатів у нардепи так і залишається пустим

лебединсьці переобиратимуть народних депутатів

Як і кілька днів тому, список кандидатів у народні депутати по 162-у округу, куди входить Лебединщина, пустий. Щоправда, уся Сумщина поки що залишається досить пасивною щодо висунення кандидатів і має один із найнижчих показників в Україні – троє осіб. Найактивніше «висуваються»  у Дніпропетровській області – 35 претендентів, та у Києві – 33. Поряд із Сумщиною у списку областей, яким нардепи видаються «непотрібними», – Чернігівська і Тернопільська області  – по 2 кандидати, Чернівецька  – 3 кандидати.

Третім претендентом у нардепи від Сумщини став Денис Сокур, зареєстрований 14 червня. Балотуватиметься він по 157-у виборчому округу. До нього входять Ковпаківський та частина Зарічного району Сум, а також населені пункти Піщанської сільської ради.

Як повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії, Денис Сокур народився 21 сiчня 1992 року в місті Сумах, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, член політичної партії “Національний Корпус”, проживає в місті Сумах, судимість відсутня. Зареєстрований кандидат, як самовисуванець.