ЛЕБЕДИНЩИНА. Школи у Червленому та Кургані таки закрили

засідання сесії Лебединської районної ради

Сесія Лебединської районної ради 25 липня повторно розглянула проекти рішень про закриття Червленівського та Курганського навчально-виховних комплексів.

Раніше «ЖЛ» повідомляла, що за клопотанням відділу освіти райдержадміністрації, на минулій 27 сесії райради 30 травня 2019 року районним обранцям пропонували закриті ці школи, як «нерентабельні». Однак тоді серед депутатської більшості для прийняття обох рішень не знайшлося.

Відділ освіти знову запропонував винести на розгляд сесії ці питання, очевидно сподіваючись, що деякі депутати змінять свою позицію і підтримають ліквідацію навчальних закладів у цих селах.

Спочатку «закривали» освітній заклад у Червленому. Минулого разу це не дали зробити шестеро депутатів: Сергій Древаль, Сергій Лук’яненко, Олександр Меша, Леонід Падалка, Максим та Олександр Ткаченки, проголосувавши проти. Цього разу не підтримали ліквідацію лише четверо: Сергій Древаль, Сергій Лук’яненко, Леонід Падалка та Максим Ткаченко. І цього було достатньо, щоб поставити «остаточний хрест» на червленівській школі.

Після цього почали «розбиратися» з Курганським НВК. Противників цього закриття вже було більше. Серед них – Сергій Древаль, Микола Зимогляд, Іван Коваленко, Олександр Криницький, Олександр Меша та Максим Ткаченко. Але тих, хто вважав за потрібне закрити колись славетну курганську школу все одно було більше, тому рішення прийняте.

Про голосування з інших питань порядку денного сесії районної ради читайте в черговому номері друкованої версії «Життя Лебединщини» 1 серпня. Не пропустіть, буде цікаво!