ЛЕБЕДИНЩИНА. Що святкуємо цього тижня?

Лебединці святкують

Після довгих травневих свят в українському святковому календарі було не так уже й багато дат, що дарували б нам додатковий вихідний (окрім, звичайно, Трійці). На цьому ж тижні лебединці відзначатимуть одне із головних державних свят – День Конституції України, але й окрім нього матимуть чимало можливостей для відпочинку.

У четвер, 27 червня, на жителів та гостей Лебедина чекатиме затишна Соборна площа, де віншуватимуть цьогорічних одинадцятикласників. Так-так, о 19:00 в центрі міста розпочнеться випускний 2019 року. Традиційна святкова хода випусників стартуватиме від Вознесенського храму о 18:30.

Коли не гулятимете разом із уже майже студентами на їхній випускній вечірці і прокинетеся доволі бадьорими та повними сил, 28 червня зранку можете завітати до с. Михайлівка, де на місцевому стадіоні, що на березі прохолодного Псла, відбудеться традиційне культурно-мистецьке, театралізоване, спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги», присвячене Дню Конституції України та Дню молоді. До речі, курсуватиме додатковий автобус за напрямком Лебедин – Михайлівка, котрий відправлятиметься із міської автостанції о 10:00. Початок «Козацьких розваг», до слова, також припадає на 10 годину.

Коли ж не маєте можливості побувати на районному святкуванні, можете завітати до скверу Тараса Шевченка, що в одноіменному сквері на Соборній площі – теж о 10:00. Тут відбудеться міський мітинг з нагоди Дня Конституції. Є привід «вигуляти» улюблену вишиванку, раптом що 🙂

А недільного вечора обов’язково завітайте на міський концерт, присвячений Дню молоді. Відпочити душею, потанцювати, випити прохолодного лимонаду чи посмакувати таким звабливим у спеку морозивом – здається, чудовий спосіб закінчити вихідні! Концерт розпочнеться о 20:00 на танцмайданчику у сквері Павла Полуботка.

Афішечка «на виніс» – для бажаючих 🙂

Раптом кореспонденти «ЖЛ» щось загубили чи про щось забули – не соромтеся нагадувати, новину доповнимо, ще й подякуємо! А поки ще тільки понеділок, то тримаймо емоційну оборону та подумки медитуймо на доволі близькі святкування і вихідні. Всім продуктивного тижня, а опісля – чудового відпочинку!