ЛЕБЕДИНЩИНА. Шахрайка видурила у дідуся 8550 гривень

Поліція Сумщини інформує: шахраї вигадують нові схеми обману. Так, однією із обдурених жертв став 86-річний житель Лебединщини. У нього видурили майже 9000 гривень.

Літньому чоловіку зателефонувала на мобільний незнайомка, представившись працівницею департаменту соцполітики. Йому запропонували компенсувати майже 200 тисяч гривень, витрачених ним близько чотирьох років тому на ліки.

«Соцпрацівниця» пояснила пенсіонеру, що у разі, коли замовлені ним ліки не дали свого ефекту, то вона може запропонувати йому стовідсоткову компенсацію – 179 тисяч гривень. Щоб «угода» запрацювала, чоловік мав перерахувати 11000 гривень на вказаний жінкою рахунок. Всієї суми у чоловіка не було, однак він переказав 8550 гривень – наявні у нього заощадження. У відповідь він отримав переконання, що компенсацію йому надішлють на рахунок вже наступного дня, проте грошей, звісно, пенсіонер так і не отримав.

Поліцейськими відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.190 КК України, слідчі з’ясовують особу «працівниці департаменту соцполітики» та її місцеперебування.

Також працівники поліції попереджають громадян про необхідність бути уважними та обачними, зважувати всю інформацію, отримувану від незнайомих телефонних співрозмовників, особливо якщо мова заходить про гроші. І, звичайно, попереджати своїх літніх родичів, аби вони не довіряли занадто заманливим обіцянкам та малозрозумілим пропозиціям.