ЛЕБЕДИНЩИНА. «Розмай» приймав лебединців

"Розмай" приймав лебединців

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей на базі КУ СОР «Білопільський дитячий будинок-інтернат» відбувся обласний фестиваль дитячої творчості «Розмай».

У фестивалі взяли участь 16 закладів з усіх куточків області. Учасники продемонстрували свої здібності у хореографічному, розмовному, вокально-хоровому, інструментальному та інших жанрах. Директор департаменту соціального захисту населення ОДА Михайло Дубровський відзначив учасників обласного фестивалю дипломами і вручив подарунки.

Лебединський район представляла одинадцятирічна Євгенія Грузіна із Рябушок, яка виконала пісню «Мамина калина». Дівчинка займається вокалом у районному будинку культури, не уявляє свого життя без музики, без пісні і без глядачів, які захоплюються красою її дитячої щирої душі. Неодноразово брала участь у Всеукраїнському фестивалі творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя». І ось нині на «Розмаї» знову оплески, усмішки, знову море позитиву, від якого хочеться ще більше співати, радувати шанувальників своїм мистецтвом.

Бажаємо тобі, Женю, яскравих мрій та їх здійснення, радощів у житті, веселих друзів та багатої фантазії, яка кожен твій день перетворить на цікаву пригоду, добру історію або справжнє свято. Зростай здоровою, життєрадісною та щасливою!

Наталія МАРЧЕНКО,
провідний спеціаліст сектору соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та учасників АТО.