ЛЕБЕДИНЩИНА. Приміський автобус «Лебедин-Курган» знову вийшов на маршрут

Автодорога Лебедин-Курган, міст через річку Псел

Відміна руху автобусу «Лебедин-Курган» восени 2018 року стала для жителів Кургана справжньою несподіванкою. Бо лише наприкінці серпня автобус було придбано разом із міською та обласною владою. Сільська громада вклала у спільну справу 160 тисяч гривень. Натомість вже після місяця курсування з боку міської влади постало питання економічної вигоди роботи автобуса, мовляв, через відсутність достатньої кількості пасажирів. Тож для початку автобусу змінили графік руху, а вже в листопаді зайшла мова про виділення регулярної додаткової субвенції для покриття збитковості рейсу. Курганці були згодні навіть передати автобус у повну власність місту, тільки б повернути вкладені кошти.

Неодноразово у цьому контексті представники міської влади наголошували, що подібних проблем не виникало б, аби Курган із Лебедином входили до об’єднаної громади.

За словами Курганського сільського голови Миколи Іванова, наразі курсування автобуса відновлено тимчасово. Протягом чотирьох тижнів, починаючи із 20 травня, представники сторін відстежуватимуть пасажиропотік, щоб порахувати реальні збитки роботи автобуса.

Курсуватиме в цей час  автобус двічі на тиждень, у понеділок та п’ятницю: із Лебедина до Кургана вирушатиме о 7:00 та 12:00, у зворотному напрямку – відповідно, о 7:30 та 12:30.