ЛЕБЕДИНЩИНА. Прокуратура відслідковує повідомлення в Інтернеті та газетах

Лебединська прокуратура

Протягом квітня-травня поточного року проведено моніторинг повідомлень у засобах масової інформації та Інтернет-мережі.

Направлений він на виявлення можливих корупційних правопорушень, учинених посадовцями усіх рівнів. Також проводилася робота щодо виявлення злочинів з ознаками корупції. Про це днчми повідомив начальник Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури Денис Шинкаренко під час брифінгу,

За результатами складено протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані із корупцією за частиною 2 статті ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення – неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані. Порушення тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Наразі зазначені протоколи перебувають на розгляді у Лебединському районному суді.


Також відділом прокуратури погоджено матеріали Департаменту внутрішньої безпеки Сумського ГУНП України стосовно колишнього дільничного офіцера поліції сектора превенції Лебединського відділення поліції. У діях екс-поліціанта вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке встановлена ч.І ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За цією ж статтею погоджені матеріали Управління захисту економіки в Сумській області стосовно колишнього працівника виконавчого комітету Лебединської міськради. Стаття передбачає відповідальність за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Таке правопорушення тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.