ЛЕБЕДИНЩИНА. Про реформу у лікарні, фізкультуру у житті лебединців та безробітних із вищою освітою

Віддрукували номер «ЖЛ» від 19 вересня, і завтра він вже зустрічатиме вас у поштових скриньках та на полицях магазинів. Що ж ми досліджували для вас у свіжому номері друкованої версії «ЖЛ»?

У «Темі номера» ми говоримо про ажіотаж довкола центральної районної лікарні. Після реформи вторинної ланки медицини – вузькоспеціалізованої –  лікарня отримуватиме кошти лише за надані послуги, а не на утримання ліжко-місць. За таких умов у Лебединській лікарні можуть оптимізувати кілька відділень, які не виконують «планів» по лікуванню, а відповідно й не приноситимуть закладу необхідних коштів. Лебединці натомість збирають підписи під зверненням до керівництва держави із вимогою провести аудит у лікарні та органах влади району.

Що може зашкодити отриманню лебединцями субсидії? Де і як необхідно реєструватися усім отримувачам субсидії – у інформації від управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому.

Що буває, коли випалюєш сухостій? Як повідомляють рятувальники, у одному із сіл Лебединщини після випалювання трави ледве не згорів будинок.

Лебединці не проти фізкультури, ба, більше – дехто не уявляє без неї життя. Про це та інші подробиці спортивного життя лебединців у підсумках  рубрики «Говорить громада».

Закінчив виш – матимеш роботу? Виявляється, не обов’зково. Які професії на ринку праці є затребуваними і скільки фахівців чекають працевлаштування?

Також у свіжому номері обговорюємо підсумки роботи поліції із 9 по 15 вересня, як доводиться відпрацьовувати «аліментні» борги,  історію створення досить незвичайного бренду DNBS STYLE та багато інших цікавинок.

Не пропустіть – у продажу із 19 вересня.

До речі, у архів «прилетіли» номери «ЖЛ» від 5 та 12 вересня 2019 року.