ЛЕБЕДИНЩИНА. Підметені вулиці та пофарбовані паркани зменшують борги Юрія

Дехто із «аліментних» боржників прикривається статусом «безробітний»,  вважаючи, що він дає можливість не сплачувати аліменти. Однак, у випадку безробіття для погашення бодай частини боргу, боржники можуть бути направлені на виконання суспільно-корисних робіт.

Комунальне підприємство «Комбінат благоустрою» нещодавно за ініціативи фахівців юстиції прийняло до свого робочого колективу нового працівника. Батько Юрій вимушений розпочати незвичні для нього трудові будні, оскільки відпрацювання суспільно корисних робіт – єдина можливість погасити майже 36-тисячну заборгованість із виплати аліментів.

Вимушене працевлаштування стало для чоловіка не першим заходом примусу. Несплата аліментів та відсутність місця роботи вже тривалий час були причиною перебування неплатника під увагою правників. Так, юристами були застосовані відносно нього обмежувальні заходи, передбачені законом #ЧужихДітейНеБуває. Проте подіяв на батька саме складений протокол про адміністративне правопорушення – відпрацьовані 120 годин суспільно-корисних робіт допомогли громадянину зменшити борг.

Варто зазначити, що наступним кроком з боку державних виконавців на шляху погашення заборгованості буде повторно складений протокол про адміністративне правопорушення, який змусить чоловіка відпрацювати вже 240 годин суспільно корисних робіт.

До речі, з початку 2019 завдяки відпрацюванню злісними боржниками на суспільно-корисних роботах діти Сумщини отримали понад 350 тисяч заборгованих коштів.