ЛЕБЕДИНЩИНА. Паспорти видаватимуть тільки два дні

У Лебединському міському відділі управління державної міськрайонної служби в Сумській області змінено режим прийому громадян. Відтепер отримати послуги «міграційки» можна отримати винятково щосереди та щоп’ятниці із 10:00 до 14:00.

Такі обмеження введені із 20 березня і пов’язані, звісно, із запобіганням поширенню коронавірусу.

Обслуговування суб’єктів звернення на період дії карантину спеціалістами здійснюється лише у ВИНЯТКОВИХ випадках. До таких належать:

  • оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID- картки) замість втраченого або викраденого ( у тому числі оформлення ID-картки замість втраченого або викраденого паспорта громадянина України у формі книжечки);
  • оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID- картки) у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг;
  • вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку;
  • оформлення закордонного паспорта громадянина України у зв’язку з необхідністю термінового виїзду, пов’язаного з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном;
  • оформлення посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства, у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.
  • отримання виготовлених документів, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи ії спеціальний статус, сформованих довідок, витягів тощо – у звичайному порядку, згідно режиму роботи Лебединського МВ.

Окрім цього, співробітники міграційної служби наголошують: відвідувачі мають за можливості користуватися захисними масками, а також триматися на безпечній відстані одне від одного (щонайменше 1,5 м).

У разі виникнення питань до служби можна звернутися телефонами: (05445) 3-84-31 (щодо питань роботи територіального підрозділу), (0542) 61-01-55, 61-01-11 (з питань громадянства), або е-поштою – sm@dmsu.gov.ua.