ЛЕБЕДИНЩИНА. Обрали представників району у раду госпітального округу

Лебедин у госпітальному окрузі

Депутати районної ради на засідання сесії 30 травня підтримали кандидатури представників від Лебединського району до ради Госпітального округу. Представляти Лебединщину у цьому дорадчому органі будуть голова районної ради Василь Калита та головний лікар Лебединської центральної районної лікарні Владислав Шепіль. Перший, відповідно, відстоюватиме позицію місцевої влади, другий – медичних працівників Лебединщини.

Це вже не перша спроба затвердити представників Лебединщини до ради Госпітального округу. Але під час попередніх голосувань пропоновані кандидатури не набирали достатньої кількості голосів.

Нагадаємо, Лебединщина за перспективним планом входить до Сумського госпітального округу. Округи укладені за принципом доступності до всіх рівнів наданням медичної допомоги, у тому числі спеціалізованої – 60 кілометрів та 60 хвилин доїзду до центрального лікувального закладу.

Саме рада госпітального округу визначатиме план розвитку округу, питання  реорганізації і перепрофілювання закладів, що надають спеціалізовану медичну допомогу в межах госпітального округу тощо.

Від міста Лебедина до ради госпітального округу увійшли міський голова Олександр Бакликов та Юрій Величко – директор Лебединського психоневрологічного інтернату.

Наразі кореспонденти «ЖЛ» готують аналітичний матеріал про формування госпітальних округів Сумщини, тож найближчим часом читачі зможуть дізнатися медичні перспективи Лебединщини.